Wednesday 24 April 2024
اخبار اقتصادی اخبار اقتصادی

مجله اقتصادی کانون

پول نقد دیگر در برخی از شعبات بانک مشترک المنافع در سیدنی، ملبورن و بریزبن در دسترس نیست

پول نقد دیگر در برخی از شعبات بانک مشترک المنافع در سیدنی، ملبورن و بریزبن در دسترس نیست

پول نقد دیگر در تعدادی از مکان‌های بانک مشترک المنافع در سراسر کشور، جایی که مراکز تخصصی جدید اکنون بر روی «نیازهای پیچیده‌تر بانکی» متمرکز شده‌اند، در دسترس نیست. مشتریان می توانند به جای آن، پول نقد را در دستگاه های خودپرداز در محل برداشت یا واریز کنند.

مراکز تخصصی در بریزبن، ملبورن و سیدنی واقع شده‌اند، اما بانک مشترک المنافع هنوز مکان‌های دقیق آسیب‌دیده را تایید نکرده است.

CBA گفت: بانک مشترک المنافع تعداد بسیار کمی از مراکز تخصصی را در مناطق بزرگ شهری ایجاد کرده است که برای حمایت از مشتریان شخصی و تجاری با نیازهای بانکی پیچیده تر طراحی شده اند.

مراکز جدید کمک های کلی به مشتری و کمک به وام های مسکن، وام های تجاری و اهداف پس انداز را ارائه می دهند.

مشتریان همچنین می توانند چک های بانکی و حواله های بین المللی پول را در این مراکز پردازش کنند.

مشتریان بانک مشترک المنافع همچنین می توانند از طریق برنامه بانک با استفاده از نقدی بدون کارت برداشت و واریز کنند.

این به مشتریان این امکان را می دهد که بدون کارت خود پول نقد را ایمن برداشت کنند یا حتی ترتیبی بدهند که شخص دیگری پول را برای آنها جمع آوری کند.

مشتریان می توانند روزانه تا 500 دلار با استفاده از نقدی بدون کارت برداشت کنند. یک کد هشت رقمی نقدی و پین نقدی ارائه شده از طریق برنامه، باید ظرف 30 دقیقه استفاده شود، در غیر این صورت پول به حساب آنها برگردانده می شود.

مشتریان می توانند با استفاده از کارت خود، کارت سپرده ATM یا جزئیات حساب خود پول واریز کنند. روند بی پولی این خبر پس از آن منتشر شد که ANZ در اوایل سال جاری وجه نقد را در تعدادی از مکان‌های خود به دلیل کاهش تقاضا برای پول فیزیکی از بین برد.

شعبه های تحت تأثیر دستگاه های خودپرداز هوشمندی دارند که می توان تراکنش ها را در آنها انجام داد.

ANZ گفت اکثر مشتریانی که این روزها به شعب بانک‌ها مراجعه می‌کنند، آنجا هستند تا درباره «تصمیم‌های مالی پیچیده‌تر و بزرگ‌تر، مانند وام گرفتن برای خانه جدید یا ایجاد حساب‌های تجاری برای یک کسب‌وکار جدید» صحبت کنند.

 

منبع:

7News

7/22 /2023

نام
ایمیل
نظر
Loading