Saturday 01 April 2023
اخبار اقتصادی اخبار اقتصادی

مجله اقتصادی کانون

صرافی CoinJar اعلام کرد اولین Mastercard مخصوص رمزارز در استرالیا را عرضه می‌کند

صرافی CoinJar اعلام کرد اولین Mastercard مخصوص رمزارز در استرالیا را عرضه می‌کند

CoinJar، باسابقه‌ترین صرافی رمزارز در استرالیا، کارت اعتباری جدیدی را با پشتیبانی Mastercard راه‌اندازی کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از پلتفرم خود، دارایی‌های دیجیتال را مستقیماً به دلار استرالیا، بفروشند، بخرند یا خرج کنند.

کارت CoinJar، که اولین کارت رمزارز استرالیایی تحت برند Mastercard است، به صورت فیزیکی و همچنین با استفاده از Google Pay و Apple Pay به صورت دیجیتالی در دسترس کاربران است.

CoinJar در کنفراس مطبوعاتی روز سه‌شنبه اعلام کرد کارت CoinJar از 30 رمزارز مختلف پشتیبانی می‌کند و نرخ تبدیل ارز آن 1 درصد است که از طریق برنامه پاداش این شرکت، به مشتریان بازگردانده می‌شود.

دومینیک گلوچوفسکی، مدیر بازاریابی CoinJar ، روز دوشنبه از طریق ایمیل به CoinDesk گفت این کارت، اولین کارت رمزارز بومی استرالیا می‌باشد. این صرافی برای مشاوره‌های فنی از شرکت EML، ارائه‌دهنده راهکارهای پرداختی، کمک گرفته است.

گلوچوفسکی اعلام کرد:« تمام معاملات به دلار استرالیا (AUD) و از طریق بانک‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت استرالیایی انجام می‌شود.»

او ادامه داد:« ارائه‌دهندگان دیگر از دلار آمریکا یا سنگاپور استفاده می‌کنند و برای تراکنش‌های روزانه کاربران، هزینه‌های کمرشکن تراکنش بین‌المللی اعمال می‌شود.»

در ماه جولای (تیر)، مدتی پیش از این اقدام CoinJar، Visa، غول خدمات پرداخت جهانی، با استارتاپ استرالیایی CryptoSpend موافقت کرده بود تا محصول مشابهی را ارائه کنند.

گلوچوفسکی بیان کرد:« ما می‌دانیم که CryptoSpend در تلاش است تا کارت Visa بومی استرالیا را در ماه سپتامبر (شهریور) به بازار عرضه کند، که این امر نشانگر تمایل زیاد مردم برای گزینههای محلی است. و ما در این رقابت کمی جلوتر از آنها هستیم.»

منبع : https://finance.yahoo.com

تاریخ : August 2021

8/3 /2021

نام
ایمیل
نظر
Loading