Saturday 01 April 2023
اخبار اقتصادی اخبار اقتصادی

مجله اقتصادی کانون

آمازون اعلام کرد هیچ برنامه‌ای برای پذیرش پرداخت هزینه محصولات از طریق بیت‌کوین ندارد

آمازون اعلام کرد هیچ برنامه‌ای برای پذیرش پرداخت هزینه محصولات از طریق بیت‌کوین ندارد

روزنامه انگلیسی گزارش داده بود که آمازون، غول تجارت الکترونیک، در نظر دارد تا آخر سال میلادی امکان پرداخت با بیت‌کوین را فراهم کند، اما آمازون به صراحت این گزارش را رد کرد.

سخنگوی آمازون روز دوشنبه، از طریق ایمیل به CoinDesk گفت:« علیرغم علاقه ما به ارزهای مجازی، گمانه‌زنی‌هایی که پیرامون برنامه‌های خاص ما برای رمزارزها مطرح شده، درست نیست. ما همچنان درحال بررسی نحوه استفاده از رمزارزها برای مشتریانی هستیم که از آمازون خرید می‌کنند.»

این گزارش که اوایل روز دوشنبه توسط City A.M. به صورت رایگان در متروی لندن منتشر شد، افشاگری بدون نام را به عنوان منبع خبر ذکر کرده بود. با این وجود، بسیاری از مردم این گزارش را یکی از دلایلی می‌دانند که باعث شد بیت‌کوین پس از سقوط به زیر 30000 دلار در هفته گذشته، چنین جهشی داشته باشد.

پس از این که بلومبرگ، تکذیبیه آمازون را منتشر کرد، قیمت بیت‌کوین کمی کاهش پیدا کرد. تا زمان نوشتن مقاله، بیت‌کوین در 24 ساعت گذشته، 7.3 درصد رشد داشته و به قیمت 37179 دلار رسیده است.

همانطور که سخنگوی این شرکت خاطرنشان کرد، آمازون هنوز در حال آزمایش و بررسی رمزارزها است و در گزارشات منتشر شده درباره امکان پرداخت با بیت‌کوین در شرکت آمازون، بیش از حد بزرگنمایی شده است.

هفته گذشته، این شرکت اعلام کرد که به دنبال استخدام مدیری برای محصولات مرتبط با رمزارز و بلاکچین است.

منبع:https://finance.yahoo.com

تاریخ: July 2021

7/27 /2021

نام
ایمیل
نظر
Loading