Thursday 21 October 2021
اخبار اقتصادی اخبار اقتصادی

مجله اقتصادی کانون

سوز اورمان بیان کرد که او با استفاده از Paypal، 5 هزار دلار بیت‌کوین خریداری کرده و قصد فروش آن‌ها را ندارد

سوز اورمان بیان کرد که او با استفاده از Paypal، 5 هزار دلار بیت‌کوین خریداری کرده و قصد فروش آن‌ها را ندارد

سوز اورمان، کارشناس سرمایه‌گذاری شخصی و مجری برنامه The Suze Orman Show در شبکه CNBC، گفت که او 5000 دلار در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کرده است.

 

اورمان در مصاحبه با NextAdvisor گفت او برای خرید بیت‌کوین از Paypal استفاده کرده است. اورمان اعتراف کرد این اولین باری است که مستقیماً بیت‌کوین خریداری کرده است.

چشم‌انداز مثبت اورمان در مورد رمزارزها، او را از مشاوران مالی مشهور دیگر مانند دیو رمزی، که سال‌ها نظر منفی درباره رمزارزها داشته‌ است، جدا می‌کند.

پیش از بحث در مورد خرید بیت‌کوین، اورمان چندین بار در مورد علاقه خود به رمزارزها و سرمایه‌گذاری در سهام Microstrategy درماه ژوئن گذشته، صحبت کرده بود. او بیان کرد که از سهام Microstrategy به عنوان جایگزینی برای بیت‌کوین استفاده کرده است. او به NextAdvisor گفت که سهام Microstrategy خریده بود چون فکر می‌کرد این کار از خرید مستقیم بیت‌کوین راحتتر است.

اورمان بیان کرد:« در حقیقت، من واقعاً نمی‌دانستم چگونه مقدار زیادی بیت‌کوین بخرم. Coinbase بیشتر من را گیج می‌کرد. من کمی بیت‌کوین خریدم و سپس مقداری از آن را فروختم. با این که این اصلاً کار پیچیده‌ای نیست اما برای من بسیار پیچیده بود.»

او همچنین در رابطه با جنبه‌های فنی خرید و نگهداری بیت‌کوین از جمله ایجاد کیف پول رمزارز، ابراز ناراحتی کرد. او ادامه داد که Paypal خرید بیت‌کوین را راحت کرده است زیرا به کاربران اجازه می‌دهد بدون نیاز به ایجاد کیف پول، رمزارز خریداری کنند.

اما تمام مصاحبه او امیدوارانه و مثبت نبود. او همچنین اعتراف کرد که به دلیل سرکوب‌های نظارتی در چین و قوانینی که به خاطر افزایش حملات باج‌افزاری در آمریکا شکل خواهد گرفت، در مورد بیت‌کوین نگران است.

اورمان همچنین گفت که انتظار می‌رود بیت‌کوین نوسان قیمت داشته باشد و ممکن است قیمت آن تا 12000-15000 دلار هم کاهش یابد. او در رابطه با کسانی مثل ایلان ماسک، که با نظرات خود بازار رمزارزها را تحت تاثیر قرار می‌دهند، نیز ابراز نگرانی کرد.

او ادامه داد:« با این حال، من هنوز هم طرفدار بیت‌کوین هستم و تحت هیچ شرایطی قصد ندارم سرمایه اندکم را بفروشم.»

منبع : Suze Orman Says She Bought $5K of Bitcoin Using PayPal – And She’s a HODLer (yahoo.com)

تاریخ : June 2021

6/24 /2021

نام
ایمیل
نظر
DNN