Tuesday 28 May 2024
اخبار اقتصادی اخبار اقتصادی

مجله اقتصادی کانون

دولت ایالت ویکتوریا بن‌های خرید از رستوران به ارزش حداکثر 100 دلار را معرفی کرد.

دولت ایالت ویکتوریا بن‌های خرید از رستوران به ارزش حداکثر 100 دلار را معرفی کرد.

این ایالت اعلام کرد برای کمک به مشاغل آسیب دیده، روی بن‌های خرید از رستوران‌ها و کافه‌ها (که مشتری‌ها می‌توانند حداکثر 100 دلار خرید کنند) سرمایه‌گذاری کرده است.

دولت ویکتوریا برای احیای منطقه‌ی تجارت مرکزی ملبورن، حدود 260 میلیون دلار بودجه اختصاص داده‌است.

جانشین موقت نخست وزیر ویکتوریا، جیمز مرلینو، روز یکشنبه اعلام کرد که رویدادهای فرهنگی، هنری و رستوران‌های مرکز شهر که از همه‌گیری کرونا آسیب دیده‌بودند، حمایت خواهند شد.

آقای مرلینو تایید کرد که 107 میلیون دلار برای گسترش رستوران‌های بخش تجارت مرکزی، اختصاص خواهد یافت.

8.4 میلیون دلار دیگر هم برای عرضه‌ی بن‌های خرید از رستوران‌ها و کافه‌ها در نظر گرفته شده‌است.

با این کوپن‌ها از 20 سنت تا 100 دلار تخفیف داده می‌شود.

آقای مرلینو بیان کرد:« زندگی به منطقه‌ی تجارت مرکزی باز می‌گردد و ما با تقویت چیزهایی که مردم ویکتوریا و گردشگران درباره ملبورن دوست دارند، مطمئن می‌شویم که روند بهبود ادامه پیدا کند.»

او ادامه داد:« ما می‌خواهیم مردم را به کافه‌ها، رستوران‌ها و بارها برگردانیم تا کسانی که از این راه امرار معاش می‌کنند را حمایت کنیم.»

200 میلیون دلار دیگر هم توسط شهرداری ملبورن و دولت ایالتی برای ایجاد صندوق مشترک احیای مجدد شهر ملبورن سرمایه گذاری خواهد شد تا فضاهای مرکز شهر که طی 12 ماه اخیر به آن‌ها بی‌توجهی شده بود،  احیا شوند.

سالی کاپ، شهردار ملبورن، بیان کرد که این امر به حفظ هزاران شغل کمک می‌کند.

او ادامه داد:« ما می‌دانیم که برای کمک به بهبود اقتصاد شهر، کارهای بیشتری باید انجام دهیم و به همین دلیل این صدنوق مشترک برای کارگران و مشاغل محلی بسیار مهم است.»

دولت ویکتوریا همچنین متعهد شده تا 55 میلیون دلار به کمپین‌های تبلیغاتی «بازدید از ویکتوریا» بپردازد تا مردم را از نیوزیلند و دیگر ایالت‌ها به ویکتوریا بکشاند.

 منبع : https://www.news.com.au

تاریخ : May 2021

5/10 /2021

نام
ایمیل
نظر
Loading