Saturday 20 July 2024
اخبار اقتصادی اخبار اقتصادی

مجله اقتصادی کانون

تحقیقات جدید راه هایی را برای صرفه جویی در خواربار فروشی هفتگی نشان می دهد

تحقیقات جدید راه هایی را برای صرفه جویی در خواربار فروشی هفتگی نشان می دهد

از آنچه می خوریم گرفته تا جایی که خرید می کنیم، هزینه های زندگی در حال تغییر بسیاری از چیزها است  از جمله نحوه انجام مواد غذایی هفتگی ما. تحقیقات Canstar Blue گرایش‌های خرید جدیدی را کشف کرده است که نشان می‌دهد مصرف‌کنندگان چگونه پول خود را در صندوق پس‌انداز می‌کنند و کدام سوپرمارکت‌ها بهترین معاملات را ارائه می‌دهند.

کریستین سیب، سردبیر Canstar Blue به 9News گفت: در سال‌های گذشته، راحتی عامل اصلی راندن مردم برای خرید بود، اما امسال بسیار قابل توجه است که چیزی که مردم را به سمت آن سوق می‌دهد، هزینه است.

نظرسنجی سالانه Canstar از 3000 خریدار نشان می دهد که افراد بیشتری نسبت به قبل مغازه خود را در چندین سوپرمارکت تقسیم می کنند تا بهترین معاملات را پیدا کنند. سیب گفت:سی و شش درصد از مردم در حال حاضر این کار را انجام می دهند.

آلدی برای ششمین سال متوالی مقام اول را به دست آورد و در تمام دسته بندی های کلیدی از جمله تازگی محصول، محدوده محصول، قیمت و معاملات ارزش برای پول، پنج ستاره به دست آورد.

Woolworths در جایگاه دوم قرار گرفت و کولز در جایگاه سوم قرار گرفت اما از نظر تازگی محصولات کوتاهی کرد. IGA برای همگام شدن با سوپرمارکت های بزرگ در قیمت و محدوده محصول تلاش کرد، اما در خدمات مشتری امتیاز بالایی کسب کرد.

مهم نیست از کجا خرید می‌کنید، Canstar می‌گوید استراتژی‌هایی برای جلوگیری از افزایش بودجه وجود دارد.

شماره یک  یک لیست تهیه کنید و آنلاین خرید کنید. او پیشنهاد کرد: به این ترتیب چیزهایی که معمولاً نمی‌خرید وسوسه نمی‌شوید.

یک نکته مفید دیگر چشمان خود را پایین نگه دارید. سیب گفت: محصولات با مارک گران‌تر معمولاً در قفسه‌های میانی درست همان جایی که خط چشم شما قرار دارد قرار می‌گیرند، در حالی که محصولات ارزان‌تر با برند شخصی معمولاً در قفسه پایینی قرار دارند.

 

منبعک

9News

8/8 /2023

نام
ایمیل
نظر
Loading