Saturday 18 September 2021
اخبار اقتصادی اخبار اقتصادی

مجله اقتصادی کانون

دولت نیو ساوت ولز در نظر دارد برای مشاغلی که به دلیل تعطیلات کرونایی آسیب دیده‌اند، کمک مالی ارائه دهد

دولت نیو ساوت ولز در نظر دارد برای مشاغلی که به دلیل تعطیلات کرونایی آسیب دیده‌اند، کمک مالی ارائه دهد

مشاغل ایالت نیو ساوت ولز، که به دلیل تعطیلات گسترده‌ی سیدنی درآمد خود را از دست داده‌اند، می‌توانند از فردا، 19 جولای (28 تیر)، برای دریافت بسته حمایتی، درخواست دهند.

این بسته حمایتی برای تمامی مشاغلی (از جمله مشاغل غیرانتفاعی و مشاغل مستقل) که گردش مالی بین 75000 دلار تا 50 میلیون دلار دارند و دستمزد پرداختی سالانه آن‌ها کمتر از 10 میلیون دلار است، در دسترس است.

دومینیک پروتت، خزانه‌دار ایالت نیو ساوت ولز، اعلام کرد که دولت برای کمک به مشاغل گرفتار، 4 میلیارد دلار اختصاص داده است.

او ادامه داد:« این برنامه‌ها، با فراهم آوردن حمایت به موقع و هدفمند برای مشاغلی که کمک دولتی دیگری در دسترس‌شان نیست و همچنین ارائه نقدینگی مورد نیاز آن‌ها، به حفظ کارمندان و پرداخت هزینه‌ها کمک می‌کنند.»

وی افزود:« ما متعهد هستیم مشاغل را سرپا و مردم را سرکار نگه‌ داریم، به همین دلیل، کمک‌هزینه‌های بدون مالیات، بین 7500 تا 15000 دلار فراهم می‌کنیم تا بخشی از فشاری که مردم طی تعطیلات کرونایی فعلی با آن روبرو هستند را کاهش دهیم.»

او ادامه داد:« ما این دوران سخت را پشت سر خواهیم گذاشت. همانطور که 18 ماه گذشته را پشت سر گذاشتیم و قویتر بازگشتیم، مشکلات و چالش‌های کنونی را نیز پشت سر خواهیم گذاشت.»

آقای پروتت اعلام کرد که روند ثبت درخواست حدود 4 تا 5 روز طول خواهد کشید و انتظار می‌رود با شروع ماه جدید، پرداخت وجه به متقاضیان آغاز شود.

آقای پروتت بیان کرد:« مردم باید فردا صبور باشند زیرا درحال حاضر، تقاضای زیادی وجود دارد و افراد زیادی به مراکز خدمات ایالت نیو ساوت ولز (Service NSW) تماس می‌گیرند.»

او ادامه داد:« لطفاً صبور باشید. دولت در تلاش است تا اطمینان حاصل کند که می‌توانیم درخواست‌های شما را دریافت کنیم و در اسرع وقت به آن‌ها رسیدگی کنیم.»

وی افزود:« یک سری برنامه دیگر نیز وجود دارد، همچون حمایت از مشاغل کوچک و پرداخت 1500 دلاری در هر دوهفته یک بار. اما اگر با مرکز خدمات ایالت نیو ساوت ولز تماس بگیرید، می‌توانید بسته حمایتی که برای شما در دسترس است را دریافت کنید.

منبع : https://www.9news.com.au

تاریخ : July 2021

7/18 /2021

نام
ایمیل
نظر
DNN